SK Černošice:

Frolík (Formánek), Staněk - Něměček, Frank - Vladyka, Červený - Ureš, Formánek - Pulkrab - Hofmeister., Šalamoun - Krudenc - Brejcha., Jobek T. - Sobotka - Veselý

HC Příbram:

Kodad (Froňka), Matouš, Šlemenda, Erben, Rampfel, Grubner, Gengel, Mikeska, Furch, Svoboda, Beneš, Šmejkal, Rejzek, Kadič, Pejsar

Branky: Formánek (Hofmester), Hofmeister, Jobek T. (Pulkrab, Staněk), Formánek, Šalamoun (Brejcha), Formánek - Gengel (Kadič), Gengel (Šlemenda) Rozhodčí: Kučera, Karda, Matejička Vyloučení: 9:6   Využití: 2:0. V oslabení: 1:0

Diváci: 150

Stadion: Černošice

Do utkání vstoupili lépe domácí zásluhou Formánka, který dorazil pokus Hofmestera. V oslabení opět udeřil domácí Hofmeister. Jinak zbytek třetiny byl boj bez šancí.
Hosté si v druhé třetině vytvořili tlak díky přesilovým hrám, ale žádný gol nedali. Naopak domácí tu svojí využili bezchybně zásluhou Jobka, Který zakončil ukázkovou souhru. Hosté snížili na konci třetiny. Na rozdíl jedné branky snížili hosté hned na začátku třetiny, kdy Gengel vybruslil z před branku a bekhendovou střelou nedal brankaři šanci. Domácím vrátil dvoubrankový rozdíl nechytatelnou střelou Formánek. Zanedlouho trestal v přesilové hře Šalamoun. Hosté zkusili hru bez brankaře a Formánek tak završil svůj  tříbrankový večer.