SK Černošice:

Frolík (Thuma), Staněk - Němeček, Vladyka - Vokurka, Sem - Hofman, Jobek - Pulkrab - Hofmeister, Brejcha - Krudenc - Šalamoun, Jindra - Kolaja - Loskot, Novák

SC Kolín ,B´:

Kvasil (Wilkes), Hanzl, Sladký, Barták, Křeček, Jindra, Vaňkovský, Kadlec, Kozák, Semirád, Hyšpler, Martínek, Pešek, Zhneliznyak

Branky: Šalamoun (Vladyka, Brejcha), Novák (Hofman), Krudenc (Šalamoun) - Hyšpler (Jindra), Kozák (Martínek, Barták), Zhneliznyak (Kozák, Martínek), Zhneliznyak (Sladký)    Rozhodčí: Hruška, Čajan, Kalál  Vyloučení: 5:6   Využití: 1:0. V oslabení: 0:0

Diváci: 30

Stadion: Černošice

Domácí poslal do vedení Šalamoun, když z točky našel mezeru mezi betony brankáře Kvasila. Hosté vyrovnali o dvě minuty později, když přečíslení dva na jednoho zakončil Hyšpler střelou na vzdálenější tyč. Obě mužstva si vytvářela mnoho šancí, ale oba brankaři byli bezchybní. Ve druhé třetině se prosadili hosté po chybě domácích při hře ve čtyřech. V utkání dále dominovali brankaři, hlavně hostující Kvasil. Domácí srovnali hnedka na začátku třetí třetiny, když Novák tečoval střelu Hofmana. Hosté však záhy využili další chyby domácích a Zhneliznyak poslal znovu hosty do vedení. Vedení však hostům nevydrželo dlouho, když se Grandlundovou fintou prosadil Krudenc. Utkání skončilo po šedesáti minutách nerozhodně a následovalo prodloužení. V prodloužení domácí drželi více kotouč na svých hokejkách a ve velké příležitosti se ocitl Sem, ale Kvasil byl bezchybný. Z následného protiútoku dorazil střelu Hladkého Zhneliznyak a hosté z Kolína si odvezli další bod.