SK Černošice:

Frolík (Formánek) Staněk - Němeček, Vladyka - Vokurka, Hofman - Mojžíš, Hofmeister - Urbančík - Jobek, Šalamoun - Krudenc - Brejcha, Loskot - Sobotka - Dimitrov, Červený

HC Slavoj Velké Popovice:

Lorenc (Žingor), Krejčí, Braniš, Nejedlý, Černý, Kolaja, Petráček, Mocek, Mareček, Culka, Freisler, Vacek, Maňas, Medřický, Hrubant, Rejna, Synáč

Branky: Urbančík (Hofmeister, Jobek), Hofmeister (Jobek), Šalamoun (Brejcha), Krudenc (Vokurka, Šalamoun), Vokurka -  Medřický (Rejna, Culka), Mareček (Synáč),  Mocek, Hrubant (Synáč), Synáč (Mareček), Rejna (Krejčí)   Rozhodčí: Hruška, Kalál, Doskočil, Pokorný Vyloučení: 10:8   Využití: 2:1. V oslabení: 1:0

Diváci: 150

Stadion: Černošice

Hosté vstoupili do utkání lépe a ujali se vedení zásluhou Medřického, který zůstat úplně volný v předbrankovém prostoru. Za  domácí vyrovnal šikovnou tečí Urbančík. Do konce první části poslal domácí do vedení Hofmeister. Hosté vyrovnali hnedka v první minutě druhé třetiny, když se po buly prosadil Mareček. Domácím vrátil vedení Šalamoun. Domácí si vytvořili řadu příležitostí, ale Lorenc hosty podržel. Díky neukázněnosti domácích dostali hosté výhodu několika přesilových her a otočili skóre ve svůj prospěch. Během sedmi minut se prosadil Mocek, Hrubant, a Synáč. Domácím se podařilo do konce třetiny snížit v oslabení, když střelo Vokurky tečoval Krudenc. Domácí si ve třetí třetině vytvořili několik šancí, ale Lorenc v brance hostů čaroval. Před koncem utkání ho nakonec prostřelil Vokurka a poslal zápas do prodloužení. Vněm si hnedka na začátku vytvořil velkou šanci Hofmeister, ale Lorence i s přispěním hokejek obránců nepřekonal. V páté minutě lehce tečoval domácí obránce střelu Rejny a ten rozhodl. Černošičtí pojedou v sobotu na led Popovic odvrátit vyřazení ve čtvrtfinále.