HC Poděbrady:

Bílek (Škubal), Pojkar, Dobroň, Milaniak, Pánek, Příhoda, Cafourek, Rindoš, Mojžíš, Vernek, Toupal, Brzák, Šafra, Jedlička, Tuma

SK Černošice:

Frolík (Formánek), Staněk - Něměček, Novák - Vladyka, Ureš - Bureš, Formánek - Sobotka - Hofmeister, Šalamoun - Krudenc - Brejcha., Jobek T. - Červený - Dimitrov

Branky: Červený (Dimitrov, Jobek), Červený (Formánek), Červený (Vladyka, Šalamoun), Staněk (Formánek)Rozhodčí: Machač, Doubek, Holý, Holec Vyloučení: 4:6 + 5 OK Tuma, Brzák (oba D) Využití: 0:1. V oslabení: 0:1

Diváci: 300

Stadion: Poděbrady

Před utkáním proběhlo  slavnostním vhazováním reprezentanta ve sledge hokeji Zdeňka Šafránka, který sklidil i velký potlesk publika i hráčů. Utkání začalo opatrně z obou stran, ani jeden tým nechtěl udělat chybu. Přesto si hosté vytvořili pár slibných šancí, ale domácí Bílek byl bezchybný. Ve dvanácté minutě se prosadil hostující Červený, který se nejdříve chytře zbavil domácí obránce a pote si poradil i brankařem Bílkem. Domácí mohli vyrovnat, ale jejich snahu zastavila tyč. Ve druhé třetině oba brankaři za svá záda nic nepustili a oba celky čekala rozhodující třetina. V početní výhodě domácích se opět prosadil Červený, kterého našel krásnou přihrávkou Formánek. O dvě minuty později završil Červený hattrick, když uklidil puk do prázdné branky po ose Šalamoun, Vladyka. Další branku přidal kapitán Staněk ranou od modré čáry. Černošičtí si tímto výsledkem zajistili postup do finále.