Archiv

Konec A týmu ve čtvrtfinále play-off

V úterý 20.února a v pátek 23.února nastoupili naši muži A  ve čtvrtfinále play-off proti týmu HC Rytíři Vlašim. Proti soupeři se našim nevedlo už v základní části a ani v play-off se jim nepovedlo nad soupeřem vyhrát. Po dvou prohrách 2:5 a 2:6 ukončili sezónu 2023/24 ve čtvrtfinále. 

Děkujeme všem hráčům za sportovní zážitky a fanouškům za podporu. 

Rekonstrukce restaurace na zimním stadionu

Vážení příznivci černošického hokeje,

Dovolte, abychom vám oznámili, že dnem 1. března  se uzavírá restaurace na zimním stadionu. Plánovaná rekonstrukce bude trvat 3 měsíce. V době uzavírky bude v provozu občerstvení v hale ZS. Na počátku června David Rakušan opět otevře. Kromě zbrusu nové, moderně vybavené kuchyně a sociálního zázemí se můžete také těšit na moderní interiér, tradiční tankové pivo a vylepšenou nabídku pokrmů.  O průběhu rekonstrukce vás budeme informovat.


Pojď hrát hokej 2024

Ve čtvrtek 18. ledna proběhla na černošickém zimním stadionu tradiční náborová akce v rámci celorepublikového Týdne hokeje – Pojď hrát hokej.

PF 2024

Děkujeme všem hráčům a hráčkám za krásné sportovní zážitky v uplynulém roce. Partnerům a sponzorům za podporu a spolupráci a všem přejeme úspěšný rok 2024. 

Bruslení s Tygry

Hned první lednový víkend změří náš A tým síly s Rytíři z Vlašimi. Přijďte se v sobotu 6. ledna od 15.15 hod podívat na skvělý hokej a hned po skončení utkání si můžete zabruslit na veřejném bruslení spolu s našimi hráči. Vstup na veřejné bruslení a domácí klobása je pro fanoušky ke vstupence na utkání zdarma.

Veřejné bruslení o vánočních svátcích

Přijďte si s celou rodinou nebo s kamarády užít společné chvíle na zimní stadion a zabruslit si na veřejňáku. O vánočních svátcích bruslíme každý den, s výjimkou úterý 26.12., vždy od 13:30 - 15:30.  

Travelling Jagrs vs. Černošice

Mezinárodní zápas v Černošicích? To je jen nějaká sranda, nebo se to opravdu stalo? Obě tvrzení jsou správná. Na místní zimní stadion dorazil tým z Kanady, který můžete znát pod názvem Travelling Jagrs. Jedná se o bývalé hráče druhé nejvyšší soutěže, kteří svůj aktivní život pověsili na hřebík, ale protože je hokej jejich národní sport, stále se jím baví.

Muži A nastoupili doma proti Žabonosům

Po třech venkovních utkáních se A tým vrátil na další tři utkání na domácí led a hned v prvním si zajistil pohodovou výhru nad HC Žabonosy 13:2.

Náborové odpoledne s Tygry

Zveme všechny děti r. 2017 a mladší na Náborové odpoledne s Tygry, které proběhne ve čtvrtek 19. října od 14.30 hodin. Na děti čeká od 15.00 hodin program na ledě, po 16. hodině se přesunou do tělocvičny, prohlédnou si zimní stadion a rodiče se během odpoledne dozví, co je v průběhu sezóny čeká a jak vypadá život hokejového rodiče.

S sebou budou děti potřebovat helmu (může být i lyžařská), brusle, rukavice. K zapůjčení bude připravena pro zájemce výstroj. Těšíme se na Vás.

O víkendu odstartovala první soutěžní utkání

V sobotu 9. září se pro naše hokejisty rozjela nová soutěžní sezóna. Do ostrých bojů se zapojily týmy mužů A i B a Starší žáci. Všechny tři týmy vykročily správnou nohou. 
A tým porazil Králův Dvůr 11:3, B tým nečekaně a za přispění několika kluků z Juniorky porazil Letce z Letňan 8:5 a nakonec Starší žáci remízovali v Kralupech 9:9, i když ještě 10 minut před koncem vedli 8:5, i tak to je dobrý příslib do dalších zápasů.

Přijďte fandit na 2.kolo KLM tuto sobotu od 16.30 hodin. Naši borci změří síly s týmem z Benešova.

Junioři a dorost měli volný víkend. Mladší žáci dostali lekci v přátelském utkání od Vlašimi 3:13. Čtvrtá třída prohrála v sobotu s Příbramí a v neděli na Kobře vyhrála svůj první zápas na velké hřiště. Třetí a druhá třída si dávali oddych po náročném soustředění.


Nová prémiová posilovna v Černošicích

V polovině května byla v Černošicích na Vráži otevřena nová posilovna ATA gym, s vybavením pro silový trénink, vzpírání, mobilitu či kalistheniku, vše pod vedením profesionálních trenérů. Pro mladé hokejisty připravil provozovatel ATA gym akční nabídku individuálních nebo skupinových tréninku na kondiční a silovou přípravu. Pro všechny členy SK Černošice sleva 10% na členství. Pro více informací volejte 776 366 426.

Bazar hokejové výstroje

Zjistili jste jako všichni ostatní, že vám dítě vyrostlo z výstroje? Věc, která se řeší každou sezónu. Spousta z vás má doma výstroj na prodej a zároveň potřebuje koupit výstroj novou. Lepší, než ji prodávat na internetu, nebo v bazaru, můžete ji prodat přímo na zimním stadionu. V prostorách bufetu proběhne ve dnech 21. června (15.00 - 17.00) a 22. června (16.00 - 18.00) bazar hokejové výstroje.

 


Karneval na ledě

Poslední březnovou neděli zveme na zimní stadion všechny malé i větší děti, které si chtějí hrát a rádi se převlečou třeba za princezny, piráty, policisty nebo čarodějnice. V neděli 26.března od 16:45 je pro vás připraven maškarní bál na bruslích, hry na ledě vhodné pro všechny věkové kategorie a samozřejmě vyhlásíme soutěž o nejlepší masku. Kdo už karneval zná, určitě se nejvíc těší na klauna. A letos zase přijde.

Valná hromada

Zveme členy Sportovního klubu Černošice na volební valnou hromadu, která se uskuteční ve středu 29. března v bufetu zimního stadionu.  

3. místo KLM

Letos se našemu týmu povedlo vyhrát základní část. V semifánále jsme však nestačili na tým z Mělníka a prohráli 2:1 na zápasy. I tak je to opět velký úspěch.  

Zobrazeno 1–15 z celkem 91