BK Mladá Boleslav ,B´:

Kořínek (26min. Vích) Holoubek, Řečínský, Mareček, Bílek, Kadeřábek, Franc, Christov, Ficek Mil., Ficek Mich., Hašlar, Vondrlík, Trégl, Mareš, Protivný, Rovný, Kysela

SK Černošice:

Formánek (Frolík), Staněk - Něměček, Novák - Vladyka, Formánek - Pulkrab - Jobek T., Šalamoun - Krudenc - Brejcha., Jobek O. - Sobotka - Ureš

Branky: Kysela (Mareš) - Brejcha (Krudenc, Šalamoun), Brejcha (Vladyka), Brejcha (Staněk, Sobotka), Šalamoun (Krudenc), Jobek O. (Krudenc, Brejcha), Vladyka (Formánek, Novák), Šalamoun, Vladyka (Brejcha, Šalamoun) Rozhodčí: Jílek, Pěkný J., Pěkný T.  Vyloučení: 4:6 + Ok Ficek (D)   Využití: 0:1. V oslabení: 0:2

Diváci: 90

Stadion: Mladá Boleslav

Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně a hned první minutě měl velkou šanci Brechja, ale domácí brankář našel puk v lapačce. O minutu později vytáhl domácí brankář betonem střelu hostujícího Jobka  na tyč. Domácí se dostali do samostatného úniku, ale Formánek v brance hostů byl pozorný. Z následného protiútoku poslal Brejcha hosty do vedení. V následné přesilové hře zvýšil vedení hostů opět Brejcha. Domácí měli přesilovou hru, ale větší šance si vytvořili hosté. Tu první ještě nevyužili, ale na podruhé už ano zásluhou důrazného Brejchy, který tak zkompletoval hattrick.  Na začátku druhé třetiny hráli hosté opět oslabení, ale z branky se opět radovali černošičtí zásluhou Dominika Šalamouna, který poměnil samostatný únik a vyhnal tak domácího brankaře Kořínka. V polovině utkání ukázkově proměnil svoji šanci Ondřej Jobek a navýšil skóre na rozdíl pěti branek. Před koncem druhé třetiny zvýšil skóre střelou od modré čáry Vladyka a hosté si odnášeli do kabiny poklidný náskok. Domácím se podařilo skórovat hnedka v první minutě třetí třetiny. Domácí branka nabudila a díky přesilovým hrám si vytvořili pár šancí, ale brankář Formánek s přehledem vše pochytal. Do úniku se dostat Šalamoun a domácí obránci ho zastavili faulem,za který rozhodčí nařídil trestné střílení. K němu se postavil faulovaný hráč a nedal brankaři šanci. O minuty později ukázkovou akci do prázdné branky zakončil Vladyka a uzavřel tím výsledek zápasu. Hosté si odvážejí důležité 3 body.