SK Černošice:

Frolík (Formánek) Staněk - Němeček, Vladyka - Hofman, Sem, Mojžíš- Pulkrab - Jobek, Šalamoun - Krudenc - Brejcha, Loskot - Sobotka - Dimitrov

HC Příbram:

Kodad, Erben, Pokorný, Rampfel, Dolejš, Rittig, Matouš, Furch, Beneš, Šmejkal, Mikeska, Svoboda, Pavel, Anděl, Mácha, Pejsar

Branky: Staněk (Jobek), Jobek (Pulkrab, Mojžíš), Krudenc (Mojžíš), Brejcha (Šalamoun, Staněk), Šalamoun (Němeček, Staněk) - Svoboda, Furch (Anděl, Matouš)  Rozhodčí: Doubek, Hanousek, Thuma Vyloučení: 7:7  + TH Sem, Pulkrab - Pejsar  OK Pavel Využití: 0:1. V oslabení: 0:0

Diváci: 125

Stadion: Černošice

Domácí vstoupili do utkání aktivně a vytvořili si několik příležitostí, ale příbramský brankář byl bezchybný. Hosté se dostali do vedení po chybě domácí obrany ve vlastní třetině. Na konci první třetiny se zbytečně nechal vyloučit domácí Sem. Domácím se podařilo srovnat po sedmi vteřinách druhé třetiny, když se prosadil kapitán Staněk. O pět minut později vybojoval Pulkrab puk, který naservíroval do předbrankového prostoru Jobkovi a ten zkušeně zakončil. Domácí hosty přehrávali a vytvořili si mnoho gólových příležitostí, ale branku nepřidali. Následně byl vyloučen do konce utkání hostující Pejsar a domácí Pulkrab. Do konce třetiny navýšil skóre Krudenc, kterému zpoza branky nádherně přihrál Mojžíš. Ve 45 minutě. zvýšil parádní střelou Brejcha. Pátý gól přidal chytrou střelou bekendem na bližší tyč Šalamoun. Hosté snížili v poslední minutě při přesilové hře.