SK Černošice:

Frolík (Formánek), Staněk - Němeček, Vladyka - Vokurka, Sem - Mojžíš, Hofmeister - Pulkrab - Jobek, Šalamoun - Krudenc - Brejcha, Urbančík - Sobotka - Dimitrov,

HC Junior Mělník:

Šrámek (Srp), Vaněk, Cicvárek, Prejza, Chvátal, Novotný, Krejza, Kubica, Kapoun, Vernek, Šípek, Šubrt, Litera, Fedymycz, Lenc, Stinka, Kratochvíl, Macek, Škarohlíd

Branky: Šalamoun (Brejcha, Valdyka), Pulkrab (Staněk), Pulkrab (Hofmeister, Staněk), Vokurka (Krudenc), Staněk (Pulkrab), Šalamoun (Vladyka) -  Stinka (Šípek, Chvátal), Kapoun (Litera, Chvátal), Litera, (Šubrt, Kapoun) Litera (Šubrt, Novotný) Rozhodčí: Doubek, Havel, Fruhauf  Vyloučení: 6:5 + OK Vernek  Využití: 1:1. V oslabení: 0:0

Diváci: 140

Stadion: Černošice

Už ve 4 minutě trefil z otočky Šalamoun horní růžek branky a poslal domácí do vedení. Díky faulu mělnického Verneka měli domácí početní výhodu, při které přidal další branku Pulkrab. Hosté snížili na konci třetiny. Ve druhé třetině přidal další branku Pulkrab. Premiérový gól si připsal domácí Vokurka, který střelou od modré nedal brankaři šanci. Na konci třetiny dostali hosté možnost přesilové hry, kterou využil Kapoun, když dorazil střelu Litery. Do třetí třetiny vstoupili domácí vlažně a domácí brankař Frolík se pořádně zapotil. Po Literově teči, snížili hosté na rozdíl jedné branky. Domácím vrátil vzápětí dvoubrankové vedení Staněk. Hosté však z brejku opět snížili na rozdíl jedné branky. Při hře bez brankaře pojistil vedení Šalamoun. Domácí si tak připsali další cenou výhru.