SK Černošice:

Formánek (Thuma), Staněk - Němeček, Vladyka - Vokurka, Frank - Sem, Hofmeister - Pulkrab - Jobek, Šalamoun - Krudenc - Brejcha, Sobotka - Červený - Dimitrov,

HC Slavoj Velké Popovice:

Lorenc (Jizba), Černý, Vacek, Kolaja, Braniš, Krejčí, Nejedlý, Petráček, Freisler, Rejna, Mareček, Tabáček, Žoha, Synáč, Maňas, Medřický, Vacek, Kukačka, Hrubant

Branky: Brejcha (Krudenc, Vladyka), Jobek (Pulkrab, Hofmeister), Jobek (Pulkrab, Hofmeister), Jobek (Červený, Staněk) - Freisler (Žoha), Žoha (Maňas, Braniš) Rozhodčí: Jecelín, Thuma, Maňák Vyloučení: 7:6  + OT  Pulkrab Využití: 4:0. V oslabení: 0:1

Diváci: 120

Stadion: Černošice

Po třiceti vteřinách vystihl špatnou rozehrávku hostí domácí Staněk, ale s jeho střelou si hostující brankář poradil. Hosté si připsali pár střeleckých pokusů v přesilové hře, ale domácí brankář si s nimi snadno poradil. Domácí otevřeli skóre v přesilové hře, když Brejcha uplatnil svůj důraz. Domácí si vytvořili několik slibných příležitostí, ale hostující brankář Lorenc si s nimi poradil stejně jako se samostatným nájezdem Jobka, kterého krásnou přihrávkou našel Staněk.  Další gól domácích přidal po skvělé souhře Hofmeister, Pulkrab a zakončující Jobek.  Hosté snížili v oslabení z rychlého protiútoku, když Freisler uklidil kotouč do odkryté branky po střele Žohy. Domácí odskočili soupeři opět o dvě banky,  když si opět zopakovali souhru Hofmeister, Pulkráb a zakončující Jobek. Na konci druhé třetiny dostali domácí výhodu přesilové hry 5/3, kterou využil za pomoci hostujícího obránce střelec večera Jobek a završil tak hattrick. Hosté ještě snížili v 50 minutě, ale víc už jim domácí nepovolili a došli si tak pro 3 body.