HK LEV Slaný:

Matoušek (Oliva), Voháňka, Frolík, Slabý, Kulich, Vošahlík, David, Petrus, Vodička, Kasala, Kubinčák, Lapáček, Ujfaluši, Špičan, Tuček, Sekerka,

SK Černošice:

Frolík (Formánek), Staněk - Něměček, Novák - Vladyka, Ureš - Červený, Formánek - Pulkrab - Hofmeister, Šalamoun - Krudenc - Brejcha., Jobek T. - Sobotka - Dimitrov

Branky: Vodička (Vošahlík), Vodička (Lapáček), Frolík, sekerka (Voháňka) - Krudenc (Šalamoun), Sobotka (Jobek, Dimitrov), Formánek (Staněk), Šalamoun (Brejcha, Krudenc), Formánek, Šalamoun (Formánek), Formánek (Hofmeister), Krudenc (Šalamoun, Vladyka), Šalamoun (Vladyka, Brejcha) Rozhodčí: Jílek, Jecelín, Holec, Labuta Vyloučení: 6:6 Využití: 1:2. V oslabení: 0:1

Diváci: 150

Stadion: Slaný

Hosté se ujali vedení hned první střelou v podaní Krudence. Střídaní na to přidali hosté další branku zásluhou Sobotky, který dorazil střelu Jobka. Domácí však rychle snížili na rozdíl jedné branky. Hosté přidali další branku z hole Formánka, který využil odrazu puku od zadního mantinelu po střela Staňka. Domácí snížili z přesilové hry. Černošičtí využili přesilovou hru, když se prosadil Šalamoun. Domácí opět rychle našli odpověď a snížili na rozdíl jedné branky. Ve druhé třetině žádná branka nepadla,  přestože si oba tymy vypracovaly spoustu šancí. Hosté dokázali skórovat hned z kraje třetí třetiny, když Formánek vymetl horní růžek branky. Domácí však odpověděli další střídání a opět snížili na rozdíl jedné branky. Černošické tygry poslal opět do dvoubrankové vedené chytrou střelou Šalamoun. Domácí se naskytla příležitost snížit díky přesilové hře, ale branku vstřelili černošičtí zásluhou Formánka, který zkompletoval hattrick. Další branku hostí zaznamenal z rychlého protiútoku Krudenc. O dvě minuty později napodobil Formanka Šalamoun a na led opět přiletěli čepice. Tygři tak přemohli slánské lvi a postoupili do semifinále. Další utkání se uskuteční ve středu 27.2. od 18:30 v Černošicích.