LZ |

čtvrtfinále KLM

Po víkendových zápasech předkola play off KLM známe všechny čtvrtfinalisty. Černošičtí Tygři změří své síly s týmem z Popovic.

Přijďte podpořit černošický A tým na první zapas play-off na domácím ledě ve středu 4. března od 18.30 hodin.

Čtvrtfinálová série SK Černošice - Slavoj Velké Popovice začíná ve středu 4.3. na černošickém ledě od 18:30. Druhý zápas se bude hrát v sobotu 7.3.v Popovicích od 18hod. Případný rozhodující zápas by se hrál opět v Černošicích, v neděli 8.3.od 17:30.

Celé play-off se hraje se na 2 vítězná utkání, zápasy se hrají do rozhodnutí. Při nerozhodném stavu po šedesáti minutách hry se prodlužuje 10 minut a platí pravidlo "náhlé smrti", tedy že tým, který vstřelí branku, vyhrává. Případné samostatné nájezdy jede 5 hráčů na každé straně, pokud je po pěti sériích stále vyrovnáno, jede se po jedné sérii až do rozhodnutí.