LZ |

Play off 2019/2020

O víkendu skončila základní část KLM. V které černošičtí obsadili 1 místo a zajistili s tím přímí postup do čtvrtfinále. Čtvrtfinálovou  účast si dále zajistili HC Rakovník, HC Poděbrady a BK Mladá Boleslav B. Černošičtí si tak na svého soupeře musí počkat. První domácí zápas odehrají ve středu  4.3.  od 18:30, v sobotu 7.3. se utkání uskuteční na ledě soupeře, případný třetí zápas by se hrál v neděli 8.3. v Černošicích od 17:30.

Předkolo play off si zahrají tyto dvojce:

V. Popovice - Slaný
Čáslav - Benešov
Mělník - Vlašim
Kralupy - Kolín B

Černošice ve čtvrtfinále narazí na nejhůře postavený tým po záhladní části (1-8, 2-7, 3-6, 4-5).

Celé play-off se hraje se na 2 vítězná utkání, zápasy se hrají do rozhodnutí. Při nerozhodném stavu po šedesáti minutách hry se prodlužuje 10 minut a platí pravidlo "náhlé smrti", tedy že tým, který vstřelí branku, vyhrává. Případné samostatné nájezdy jede 5 hráčů na každé straně, pokud je po pěti sériích stále vyrovnáno, jede se po jedné sérii až do rozhodnutí.