HB | | Mládež

Nezapadající hvězda Vladimíra Kobranova

Nová sezona teprve začíná a hned významnou událostí. Večer 14.9. si v Clubkinu připomeneme významnou osobnost černošického hokeje Vladimíra Kobranova

V 19 hod začne večer krátkým filmem, který přiblíží atmosféru mistrovství světa v roce 1949. Návštěvníci si budou moci prohlédnout medaile z tohoto šampionátu a další zajímavé artefakty a fotografie. Zavzpomínat přijdou i pamětníci, spoluhráči a rodina slavného černošického rodáka, například pan Miloslav Jenšík a pan Kadeřábek. Před osmou hodinou pak bude před Clubkinem na chodníku, v ulici kam Vladimír Kobranov chodil hrát hokej, slavnostně odhalena hvězda. Od osmi hodin bude atmosféru ladit jazzovo-swingová kapela Vinohradští šviháci s Pavlem Kopačkou.